AXOR ir hansgrohe 2021 metų naujienos

Kiekvienais metais santechnikos gamintojai pristato ir pradeda naujų produktų gamybą. Bendradarbiaudami su architektais, produktų bei interjero dizaineriais, gamintojai nukreipia visą pasaulį, vienokia ar kitokia interjero tendencijos kryptimi.

Šių metų kovo 16-18 dienomis, vienas didžiausių santechnikos gamintojų hansgrohe group pristatė savo naujienas, su kuriomis norime Jus supažindinti.

AXOR One

AXOR One kolekcija žinoma nuo 2015-ųjų, kai buvo pasiūlytas interaktyvus termostatinis dušo valdymo elementas, 2017-aisiais buvo pristatytas išraiškingas rankinis dušas, o šiais metais AXOR pristato ištobulintą kolekciją su papildomais AXOR One produktais, skirtais praustuvui, voniai ir dušui.

Įdiegus pažangią „Select“ technologiją, vandens maišytuvas sukuria naują sąveikos būdą: spaudžiant „viskas viename“ valdiklį paleidžiamas arba sustabdomas vandens tekėjimas, o sukant pagal laikrodžio rodyklę padidinama vandens temperatūra. Veiksmas nesudėtingas, intuityvus ir itin tikslus, toks pat dizainerių išradingumas regimas visoje kolekcijoje.

AXOR FinishPlus gaminiai žavi nesenstančiu dizainu, ne tik chromuotais, bet ir matiniais juodais „Matt Black“ bei daugybe kitų išskirtinių paviršių. AXOR One kolekcija suteiks išskirtinės elegancijos bet kuriam vonios kambariui.

AXOR One asortimentas mūsų el. parduotuvėje

„hansgrohe AddStoris“

Naujoji „hansgrohe AddStoris“ aksesuarų linija siūlo įvairius modernaus, minimalistinio dizaino produktus ir leidžia savo kūrybą pritaikyti harmoningam vonios kambario dizainui. Aiškios, lygios formos ir diskretiška išvaizda leidžia šiuos aksesuarus derinti su įvairiais stiliais.

„hansgrohe AddStoris“ aksesuarai galimi ne tik chromuoti, bet ir įvairių spalvotų paviršių: „Matt Black“, „Matt White“, „Polished Gold Optic“, „Brushed Bronze“ ir „Brushed Black Chrome“.

 

hansgrohe Addstoris aksesuarai

„hansgrohe Vivenis” – judančio vandens patirtis

Nauji „hansgrohe Vivenis“ maišytuvai leidžia oro prisotintam vandeniui plačiu lanku tekėti į praustuvą. Elegantiška išlenkto maišytuvo snapelio forma tęsiasi vandens čiurkšle. Čia estetinis gaminio dizainas derinamas su ramybės akimirka prie vandens šaltinio.

 

Subtilios rankenelės ir itin plataus, bet lygaus čiaupo derinys pabrėžia natūralų maišytuvo paprastumą. Inovatyvus aeratorius su „AirPower” technologija oru praturtina tekantį vandenį. Ši krioklio tipo srovė „WaterfallStream” sukuria švelnius ir pilnaverčius vandens lašelius. Vandens ir energijos taupymas užtikrinamas su taupymo technologija „EcoSmart“– tik penkių litrų per minutę vandens suvartojimas.

hansgrohe VIVENIS kolekcija

„hansgrohe Vivenis“ vandens maišytuvai siūlomi ne tik chromuoti, bet ir matinės juodos „Matt Black“ bei matinės baltos „Matt White“ spalvų paviršiais. Siūlomi skirtingų aukščių maišytuvai praustuvui, maišytuvai voniai, dušui ir bide. Prie šios serijos maišytuvų puikiai tinka „hansgrohe Pulsify“ dušo asortimentas ir „hansgrohe Addstoris“ aksesuarai.

hansgrohe Finoris

Svajonė apie sveikatingumą vonios kambaryje dažnai netampa realybe. Šeimos kasdienybė vonios kambaryje paprastai būna visai kitokia: asmeninė higiena, patalpos valymas ir drabužių skalbimas – praustuvas tampa kasdienės veiklos centru. Gerai, jei yra tinkamas vandens maišytuvas, su kuriuo  galima viską atlikti.

 

Šiam tikslui puikiai tinka „hansgrohe Finoris“ maišytuvai su „Flex“ funkcija, kuri suteikia daug judėjimo laisvės ir palengvina kasdienius darbus. Greitai plauti plaukus su ištraukiama maišytuvo dušo galvute be problemų jau galima tiesiog praustuve. Tuo pačiu praustuvą lengva išplauti. Kibirai būsto valymui ir kiti aukšti indai taip pat užpildomi per trumpą laiką.

hansgrohe Finoris asortimentas

Gilesniame praustuve kūdikį galima greitai išmaudyti ar nuplauti kojas. Nesvarbu, ar tai būtų švelni „PowderRain“, ar lygi laminarinė vandens srovė, maišytuvas prisitaiko prie atitinkamos paskirties paspaudus mygtuką. Abiem purškimo režimais sunaudojama ne daugiau kaip penki litrai vandens per minutę.

Ištraukiamoji dušo galvutė su 500 milimetrų veikimo spinduliu subtiliai integruota į magnetinio pritraukimo laikiklį, todėl po kiekvieno naudojimo sklandžiai grįžta į pradinę padėtį. Vizualiai „hansgrohe Finoris“ maišytuvas sužavi grakščiu, geometriniu vaizdu. Minimalistinio dizaino maišytuvas gali būti ir be ištraukiamos dušo galvutės. Net ir standartinis modelis yra skirtas įvairioms situacijoms, nes jį galima užsisakyti trijų  skirtingų aukščių. Tai reiškia, kad „hansgrohe Finoris” galima derinti su įvairiais praustuvų modeliais. Kalbant apie paviršius, ši maišytuvų serija taip pat siūlo įvairius variantus: galima rinktis ne tik chromuotą, bet ir matinį juodą „Matt Black“ ar matinį baltą „Matt White“, todėl „hansgrohe Finoris”  pritaikomas įvairiai vonios kambario aplinkai.