Villeroy&Boch gaminių prezentacija

LaikasNamams komanda kartu su mūsų partneriais – dizaineriais, turėjome galimybę gauti naujausią informaciją apie esamus ir būsimus Villeroy&Boch produktus bei sprendimus. Dalinamės fragmentais iš prezentacijos.

Klozetai

Pagrindinis gamintojo akcentas – higiena ir praktiškumas.

Pakabinamuose klozetuose naudojamas sumažintas klozeto puodo kraštelis „DirectFlush“. Kuo tai gerai? – Lengva valyti, išlaikytas viso WC puodo apiplovimas ir išvengiama taškymosi galimybė. Puodui pakanka vos 4.5/3.0l vandens apiplovimui, tad mąstantiems apie ekologiją, tai svarbus žingsnis į priekį.

Klozetas su „ViFresh“ funkcija suteikia galimybę patogiai ir estetiškai panaudoti valymo chemiją – jog klozetas būtų švarus ir kvepiantis.

Dar vienas švaros ir higienos akcentas – „Ceramic Plus“ danga, kuri gali būti užsakyta bet kuriam Villeroy&Boch keramikos gaminiui. Ką tai suteikia? Itin lygų keramikos paviršių (kalbame apie mikroskopinį lygmenį), tad nešvarumai neturi kaip prikibti. Kalbant apie praktišką šios dangos pusę – priežiūrai reikės mažiau chemijos ir valymo laiko.

Danga yra dengiama gamybos procese, todėl ji nenusivalo, tad ja džiaugsitės praktiškai visą gaminio gyvavimo laiką.

Kas klozeto valymą padaro dar lengvesniu? –Klozeto dangtis, kuriam nuimti pakanka dangtį pakelti apytiksliai 45 laipsnių kampu ir nuimti nuo jį laikančių vyrių, tiesiog pakeliant į viršų. „Quick Release“ technologija – jokių varžtų ar kitokių tvirtinimų.

Kalbant apie vandens nuleidimą – kombinacija Villeroy&Boch potinkinio rėmo ir pakabinamo klozeto, išgauna maksimalų efektą, norint taupyti vandens kiekius. Klozetams pakanka 4.5l didžiojo ir 3.0l mažojo, vandens nuleidimų, o potinkinis rėmas su „Aquareduct“ leidžia lengvai reguliuoti šiuos nuleidimo kiekius.

Kiek kainuoja pakabinti klozetą? – Šios dienos kainos svyruoja, tačiau galime sakyti, jog nuo 30€. Kokybiškas ir apgalvotas mechanizmas leidžia Jums sutaupyti šiuos pinigus – „SupraFix 3.0“ turinčius klozetus, gali pakabinti ir vienas žmogus, nors būtų tai ir pirmas kartas (Išbandyta!).

Vonios ir Dušo padai

Kodėl „Quaryl“ medžiaga? – Itin tikslios ir išskirtinės formos produktai, „aštresni kampai“ bei mažesnė nuokrypio tolerancija, lyginant su akmens masės bei akrilo voniomis. Daugiau precizikos detalėse, produktams suteikia gražias linijas.

Medžiaga lengvesnė lyginant su akmens mase, todėl vonias lengviau užnešti į antrą ar trečią namo aukštą. Villeroy&Boch suteikia galimybę turėti blizgią arba matinę vonios spalvas.

Geriausios savybės surinktos iš akmens masės vonių – ilgai išlaiko šilumą, stabilesnė vonia, lyginant su akrilo. Lygus ir neporėtas paviršius, tad valymas itin lengvas. Atspari UV spinduliams. Storis nuo 8 iki 18mm. Medžiaga remontuojama (spec. Mišiniais/ technologija).

Gaminant dušo padus iš „Quaryl“ medžiagos, jo kampai statesni, todėl jei reikia sprendimo – įleisti dušo padą lygiai su plytelėmis, tai būtų geras pasirinkimas.

O‘novo Kids

Pristatyta nauja kolekcija skirta vaikams – „O‘novo Kids“ . Išskirtiniai sprendimai ir spalvos, vertinantiems kokybę. Išties, galbūt ne visi drįstume įrengti vonios kambarį mažiesiems, tačiau tai puikus sprendimas vaikų darželiams bei mokyklėlėms. Tą jau įrodė „The British school of Vilnius“.

Laiptuoti praustuvai, leidžiantys praustis įvairaus amžiaus vaikams, maišytuvai su patogiomis ir spalvotomis svirtelėmis. Beje, spalvas išsirinko patys vaikai, atlikus apklausą Vokietijoje.

Klozetai ir jų dangčiai pritaikyti įvairaus amžiaus vaikams.

Virtuvinės plautuvės

Vienas iš didžiausių privalumų – visos šio gamintojo plautuvės padengtos, jau minėta “Ceramic Plus” danga, kurios dėka virtuvines plautuves bus itin lengva prižiūrėti. Asortimente ne tik spalvos, tačiau ir modelių įvairovė, unikalūs ir stilingi priedai. Vertinantiems kokybę ir higieną – keramika, puikus pasirinkimas.

Išmanusis klozetas Vi-Clean 100

Viena iš didesnių naujienų – juodas, išmanusis klozetas. Tai puikus pavyzdys, kaip gamintojas žengia kartu su šio meto tendencijomis. Ilgą laiką išmanusis klozetas buvo įsivaizduojamas kaip gana gremėzdiškas daiktas su laidais ir vamzdeliais – tai tikrai neprideda estetikos vonios kambaryje.

Vi-clean 100 modelis išlaiko „tipinio“ pakabinamo klozeto vaizdą, tad puikiai tinka Europoje vyraujantiems, vonios kambario stiliams. Kartu savyje jis turi svarbiausias savybes, priskiriamas išmaniajam klozetui – valdomas bidete dušelis, lengvas valdymas pulteliu arba išmaniuoju telefonu, lengva diagnostika ir priežiūra.

Plačiau apie išmaniuosius klozetus – Išmanių klozetų apžvalga