Nestandartinių dušo kabinų ir vonių įrengimas

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]

Nestandartinės dušo kabinos panaudojimas vonios kambaryje

 

Šiais laikais yra nesunku įsigyti dušo kabiną. Ypač, tai lengva padaryti, jei nekeliate šiems vonios įrenginiams jokių lūkesčių ir reikalavimų. Tačiau savo gyvenamame būste būtina išnaudoti turimas erdves kaip įmanoma naudingiau. Su šiuo teiginiu sutiktų bet kuris architektas ar interjero dizaineris. Atsižvelgiant į turimą vonios kambario išplanavimą, neretai tampa sunku pritaikyti standartinius gaminius ir tuo pačiu efektyviai išnaudoti erdvę.

Dažnai standartinę kabiną statyti yra nenaudinga dėl ribojančių veiksnių, tokių kaip:

 • šlaitinis stogas;
 • baldų išplanavimas;
 • nestandartinis nišos dydis;
 • dizaino išpildymas (simetriškas plytellių bei dekoro elementų apgaubimas);
 • nestandartinis kampas į kurį statoma kabina;
 • reikalinga aukštesnė nei standartas dušo kabina ar sienelė;
 • reikalingas specifinio pločio įėjimas ar dušo atidarymo tipas;
 • jei dušo kabiną norite statyti prie sienos kurioje yra kokia nors standartinei kabinai maišanti niša arba lango dalis.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”50″ bottom_padding=”50″ overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none” shape_type=””][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][image_with_animation image_url=”5986″ alignment=”center” animation=”Fade In” img_link_large=”yes” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”100%”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]Taigi, natūraliai kyla klausimas kada nestandartinis gaminys tampa prasmingas?
Mes dažnai susiduriame su vienokiais ar kitokiais mūsų klientus kamuojančiais klausimais. Būtent dėl to, toliau šį straipsnį vystysime stengdamiesi atsakyti į dažniausiai kylančius klausimus.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” top_padding=”30″ overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]Kas yra standartinė dušo kabina?

Standartinė dušo kabina yra šių matmenų: 80×80 cm , 90×90 cm bei 100×100 cm. Nesvarbu ar tai pusapvalė ar stačiakampė dušo kabina. Standartiniai matmenys yra daugiau mažiau vienodi. Žinoma, kiekvienos, net ir standartinės kabinos matmenys, montavimo metu gali būti šiek tiek koreguojami. Priklausomai nuo kabinos profilio bei tvirtinimo, jie gali būti koreguojami nuo 5 mm iki 30 mm ribose.

Kaip suprasti ar reikalinga standartinė ar nestandartinė dušo kabina?

 1. Jei pas Jus vonios kambarys yra nedidelė patalpa ir joje yra ne daug vietos, o Jūs jaučiatės nesmagiai mažoje dušo kabinoje, tai yra rimtas signalas pamąstyti apie truputėlį didesnės kabinos variantą. Viskas kas nukrypsta nuo išsirinktos standartinės kabinos montavimo matmenų bus nestandartinė kabina. Esant nedideliam vonios kambariui, labai svarbu tiksliai susiplanuoti kokių matmenų daiktai stovės ir kokia bus tiksli jų vietą. Taip žinosite kiek vietos lieka kabinai ar dušo sienelei ir kur ją būtų galima sumontuoti.
 2. Nestandartinės patalpų lubos. Nestandartinis gaminys Jums praverstų, jei dušo kabina bus montuojama prie šlaitinio stogo ar po laiptais. Taip Jūs daug geriau išnaudosite esamą erdvę.
 3. Jei Jums reikalingas specifinio dydžio įėjimas į kabiną arba pro dušo duris, tai taip pat galima išspręsti gaminant specialiai Jums pritaikytą gaminį. Tai ypač aktualu judėjimo negalią turintiems žmonėms, kad jie galėtų patogiai įvažiuoti į dušo kabiną.
 4. Jei Jums suprojektuotas išskirtinis dekoras, kurį norite gražiai apgauti nuo vieno jo krašto iki kito, tokiu atveju, Jums taip pat gali padėti nestandartinė dušo kabina.
 5. Jei Jums reikia didesnės dušo kabinos arba dušo durų, kurios nepatenka į standartinės kabinos arba dušo durų matmenis. Užsisakydami spec. gaminį, Jūs galėsite išspręsti kai kurias su netinkamu statybų projekto įgyvendinimu susijusias problemas.
 6. Kartais pasitaiko situacijų, kuriose dušo kabina turi būti montuojama netradicinėje vietoje. Tokia vieta būtų per vidurį sienos, kai dušo kabina remiasi tik į vieną sieną ir turi būti apstatyta stiklų iš trijų likusių pusių. Taip pat šiai situacijai priskirtina situacija, kai dušo kabina montuojama vietoj ankstesniame projekte buvusios vonios ir vienoje iš sienų yra niša arba langas, kurie patenka į kabinos plotą.

Kodėl aktualus specifinis durelių atidarymas?

Peržvelkite savo vonios planą ir pažiūrėkite ar šalia bus daiktų, kurie gali trugdyti pilnam ir patogiam durelių atidarymui. Jei tokių daiktų nėra, rinkitės atveriamas duris. Jei šalia vis tik stovės spintelė ar kitas daiktas rekomenduojame rinktis slankiąsias duris. O jei šalia kabinos sumontuotas rankšluosčių džiovintuvas galite rinktis ir atveriamas dureles su papildoma sienele.

Kaip žinoti ar Jūsų norimą gaminį įmanoma pagaminti?

Neįmanomų dalykų nėra. Dažniausiai tik reikia pasirinkti specifinį sprendinį, todėl rekomenduojame mums atsiųsti savo norimos kabinos brėžinį, o mes bendradarbiaudami su gamintojais bei montuotojais, pateiksime Jums atsakymą.

Kaip nesuklysti matuojant atstumus reikiamus nestandartinei dušo kabinai?

Matmenis pateikti galite ir patys. Matuojant patiems, labai svarbu gerai įvertinti sienų vertikalumą bei matmenis pateikti milimetrais.
Kitas būdas, kurį galite pasirinkti, tai matuotojo iškvietimas į vietą. Tai dažniausiai papildomai nekainuoja.
Norint iškviesti matuotoją, būtina turėti numatytą dušo kabinos vietą. visa dušo ervė turi būti išklijuota plytelėmis ar kitomis norimomis medžiagomis. Mes perduosime Jūsų kontaktinius duomenis matuotojams, kurie atvyks į vietą ir viską tiksliai išmatuos. Jie pasiūlys Jums geriausią variantą, todėl ne tik išvengsite netikslumų, bet ir sužinosite geriausią sprendimą, pritaikytą būtent Jums.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]