Vaizdo įrašas, pirma dalis. Ravak Akrilinės Vonios – Ar Jos Patvarios?

 

Ravak Akrilinės vonios – Aplankėme servisą ir ištestatvome vonią!

 

Vaizdo įrašo transkripcija

Kęstutis:
Sveiki visi! Šiandien atvykome pas Algimantą iš Ravak ir norime pažiūrėti ir atsakyti į klausimus, susijusius su akrilinėmis voniomis. T.y.

  • Ar jos tikrai kokybiškos?
  • Ar jos realiai yra lengvai pažeidžiamos?
  • Ir ar jos nelūžta, naudojant buitinėmis sąlygomis?

Akrilas, iš principo yra plastiko atmaina, todėl žmonės bijo. Ir aš natūraliai pats, jei nežinočiau – bijočiau. Na aš galvočiau, kad tai plastikas, o ši medžiaga lūžta gana lengvai.

Algimantas:
Na, sakyčiau visų pirma reikia pažiūrėti koks yra tas plastikas. Šiuo atveju, mes kalbame apie aukštos kokybės lietą akrilą. Jis naudojamas ne tik buityje, tačiau ir aviacijoje.

Kęstutis:
Na pavyzdžiui, jei aš turiu baltą vonią, ar ji pagels man?

Algimantas:
Mūsų naudojamo akrilo vonios tikrai nepagels, neįsigers jokie dažai. Galima drąsiai plaukus dažyti.
Pagrindiniai akrilo pliusai, sakyčiau, kad jis yra itin šilta medžiaga, kas aktualu į vonią prileidžiant vandenį. Kadangi akrilas nėra laidi šilumai medžiaga, lyginant su metalu, vanduo išlaiko ilgiau šilumą.

Kęstutis:
Jeigu mes dabar įliptume ir pašokinėtume? Ar nugriūtume čia ir prisadrytume gėdos?

Algimantas:
Ši vonia jokių pažeidimų tikrai neapturės ir ji išliks tvirta.

Kęstutis:
Tai norėčiau visiems pasakyti, jog jeigu yra pigios vonios, tai dažniausiai jos yra ne iš akrilo. Akrilas – yra bendrinis žodis, po kuriuo slepiasi daug: yra skirtingi akrilo lakštai, yra skirtingi gamintojai. Priklausomai nuo to iš kokio lakšto vonia padaryta, ji arba geltonuoja, arba turi tam tikrus atsparumus, pavyzdžiui šokinėjime – turi atsparumą paviršinį. Kitas dalykas, jei mes žiūrėtume į kitus padengimus, tai jos armavimas esminį skirtumą turi.

Jei mes paimtume akrilo lakštą, tai vėlgi, pigi vonia tikrai nebus storo akrilo. Jūs įsivaizduokite, kuomet yra gaminama akrilinė vonia, stačiakampis akrilo lakštas yra išformuojamas juo aptraukiant formą. Įtraukimo vietose, kur yra apačioje dugnas – ten yra silpniausios vietos, dėl linkių. Tai kuo akrilo laktštas yra storesnis, bei jo cheminė sudėtis geresnė, tuo yra geriau. Ir kuo jis geriau sutvirtintas, tuo stabilesnė bus vonia.